Килимки в ванну

Сортування:

Зручні та м'які килимки в ванну – тепло та затишок гарантовані!

Ванна кімната – це місце, де ми впорядковуємося, робимо гігієнічні процедури, купаємося, розслабляємось, ніжимось у ванні, знімаємо втому після важкого дня. Кожна дрібниця відіграє важливу роль у загальній атмосфері. Різні баночки, пляшечки, парфуми, рушники, спеціальні килимки для ванної. Останні забезпечують комфорт, затишок та тепло в даному приміщенні.

Килим важливий для безпеки. Наприклад, при виході з душу є величезний ризик послизнутись і впасти, наступивши на холодний кахель мокрими ступнями. До того ж килимки в ванну захищають ноги від холоду. При контакті з холодною керамікою ноги відразу ж замерзають, що нерідко призводить до застуди.

 Килимки в ванну

Килим у ванну кімнату може знадобитися, щоб промокнути ноги перед надяганням взуття. Це дозволить запобігти зростанню мікробів усередині. Ось чому варто виходити з душу із сухими ногами.

Естетична складова – ще один плюс на користь килима для ванної. Не можна не відзначити вишуканий вигляд приміщення, підлога якого має покриття, підібране в тон кахлю, меблям, шторам.

Секрет вибору килимка

Килимки в ванну представлені на ринку у величезній різноманітності. Однак як вибрати потрібну модель? У цьому допоможе низка важливих аспектів, які варто враховувати при покупці:

  • форма – є круглі, квадратні, прямокутні варіанти, варто вибирати той, який ідеально впишеться за габаритами та доповнить інтер'єр;
  • розмір - потрібно виміряти довжину і ширину, інакше можна помилитися, обравши не той варіант;
  • матеріал – можна вибрати текстиль, який має безліч колірних варіантів, хоча менш практичним, ніж силіконові моделі.

Якісні вироби щільні, швидко сохнуть, мають вологостійкість , нормально переносять високі та низькі температури, легко миються. Ті килимки для ванної, що ковзають, приносять більшу небезпеку, ніж підлога без них. Якщо покриття висихає нешвидко, у приміщенні виникає грибок, який миттєво розповсюджується. Якщо килими для ванної демонструють нестійкість до температурних перепадів, вони легко порвуться після першого прання.

Широкий спектр матеріалів

Матеріал є одним з ключових критеріїв підбору. Можна знайти килимки в ванну різної жорсткості, фактури та щільності. М'які моделі дарують чудові відчуття від дотику голими ногами, жорсткі ж служать довше і не потребують особливого догляду.

Виробники випускають вироби із каучуку, акрилу, ПВХ. Натуральна основа є найкращим вибором, особливо це стосується бавовни. Він приємний до тіла, чудово утримує тепло, екологічний . Бавовняні вироби радують різноманіттям кольорів. Довжина ворсу найчастіше варіюється від 5 до 25 мм. Килими для ванної з бамбука - ідеальне рішення для естетичної прикраси. Верхній шар часто доповнюється волокнами віскози для надання блиску виробу.

Гумові моделі бувають дуже якісними. Серед їх плюсів:

  • здатність чудово тримати форму;
  • наявність у складі матеріалів антибактеріальних компонентів;
  • стійкість до плям від косметичних та парфумерних засобів. Килимки у ванну кімнату

Багато виробників використовують у процесі виготовлення стійкі до вигоряння пігменти. Гумові вироби барвистих виразних кольорів виступають витонченою складовою інтер'єру.

Килими у ванну кімнату з акрилу неймовірно м'які та приємні на дотик. Вони чудово поєднують у собі високі експлуатаційні та декоративні властивості. Серед його основних переваг можна назвати практичність, довговічність. Акрил дозволяється використовувати при оформленні ванн у будинках, де мешкають маленькі діти.

Правильність догляду - запорука довговічності виробу

Килимки в ванну прослужать довгі роки, якщо організувати грамотний догляд за ними. Варто запам'ятати одну важливу річ – ця кімната є місцем, де спостерігається підвищений рівень вологості. Навіть самий вологостійкий матеріал здатний втратити свої властивості, якщо постійно мокнутиме. Для мінімізації негативного впливу високої вологості варто вдатися до наступного:

  1. Контролювати, щоб килими для ванної кімнати не знаходилися весь час у мокрому вигляді. Регулярно просушувати їх у повітрі чи батареї. Однак при цьому важливо знати міру. Є матеріали, які не зазнають впливу високих температур.
  2. Килими для ванної кімнати на основі текстилю можна прати у пральній машині або руками. Це попередить розвиток бактерій та виникнення неприємного запаху.
  3. Килимки у ванну кімнату з бамбука та ротанга потрібно протирати сухою м'якою серветкою або ганчірочкою з мікрофібри, яка миттєво вбирає вологу і не ушкоджує поверхню.

В Україні можна придбати аксесуар, який відрізнятиметься прекрасними водовідштовхувальними властивостями та відповідатиме розміру.

Де купити?

Інтернет магазин Rubinhome пропонує багатий асортимент товарів. Килимки в ванну продаються за прийнятними цінами, кожна позиція супроводжується яскравим якісним фото та детальним описом. У каталозі є килими для дому. Вони вражають своєю м'якістю, красою, вишуканістю, різноманіттям кольорів.

Особливою популярністю користуються іранські килими, представлені в кремовому, синьому, коричневому, червоному кольорі. Також є різнокольорові варіанти. Вироби виготовлені в сучасному і класичному стилі, мають висоту ворсу в 9 і 10 мм.

В інтернет-магазині представлені і килими з довгим ворсом, які чудово виглядають у будь-якому інтер'єрі, кімнатах великого та маленького розміру. Яскраві килими Pierre Cardin також затребувані серед покупців через найвищу якість та елегантний зовнішній вигляд.