Сучасні килими

Сортування:

Сучасні килими

Килим - полотно, яке дозволяє практично в будь-якому приміщенні створити більш комфортну та затишну атмосферу. Цей елемент інтер'єру відомий досить давно. Багатьом подобаються класичні східні моделі: турецькі, перські. Проте все більш затребуваними стають сучасні килими. Вони не принципово відрізняються від класичних, але все ж таки мають ряд особливостей.

Наприклад, сучасні турецькі килими виконані не вручну. Машинне виробництво робить їх створення більш швидким та доступним. Тому кожен може придбати собі в будинок чи офіс потрібну модель. Килими з довгим ворсом або коротким, темні чи світлі, прямокутні чи овальні може знайти у нашому інтернет-магазині. Тут представлені перевірені моделі, які стануть справжньою окрасою приміщень. Вони практичні, довговічні. Потрібно лише вибрати серед асортименту пропозицій.

Сучасні килими

Які матеріали використовуються для виробництва?

Сучасні килими різноманітніші у плані використовуваних матеріалів . Так, може застосовуватися і вовна, як у класичних перських чи турецьких . Однак також використовуються:

 • акрил;
 • бамбук;
 • віскоза;
 • поліпропілен;
 • поліестер та шовк;
 • фризе;
 • хіт-сет;
 • бавовна.

Матеріал – один із тих факторів, який безпосередньо відбивається на вартості виробу. Виробники це чудово розуміють, тому намагаються використовувати більш доступні синтетичні підстави. Причому це мало позначається практичності виробів. Вони, як і раніше, залишаються міцними, стійкими до зовнішніх пошкоджень.

Також сучасні килими характеризуються нижчим ворсом. Тому вони скоріше підходять для вітальні, передпокою, кухні. Такі моделі не надто теплі. Зате вони чудово виглядають в інтер'єрі. Так, можна знайти полотна і з довгим ворсом (понад 20 мм), але набагато частіше у продажу зустрічаються низькі. Тому сучасні килими зазвичай досить практичні, їх легко доглядати.

Зовнішні особливості моделей

Для традиційних полотен характерні строкаті яскраві візерунки. Наприклад, традиційний орнамент. Він виглядає дорого та незвично. Однак нерідко проблемою є той факт, що такі вироби зовсім не поєднуються із сучасними інтер'єрами.

Тому сучасні килими на підлогу зазвичай характеризуються досить простим, мінімальним дизайном. Для них виробники зазвичай використовують теплі, пастельні відтінки. Найбільш популярними вважаються:

 • бежевий;
 • коричневий;
 • сірий;
 • кремовий.

Вони виглядають легко і лаконічно. У продажу можна знайти майже повністю однотонні моделі. Найчастіше виробники намагаються урізноманітнити зовнішній вигляд за допомогою різних додаткових компонентів. Наприклад, вони використовують абстрактні візерунки. Завдяки їм сучасні килими виглядають незвичайніше. Також можуть використовуватись геометричні візерунки. Це різні лінії, смуги, ромбики. Найчастіше їх розміщують у всьому виробі. Це дозволяє урізноманітнити його вигляд, зробити більш цікавим та привабливим.

Фактично сучасний килим на кухню або для іншого приміщення – це поєднання мінімалізму та певної "родзинки". Тому виробники намагаються додати невеликий візерунок. Він дозволяє унікальні модель, зробити її більш запам'ятовується. Сучасні килими не такі строкаті, в них немає такої масивної прикраси, орнаменту. У цьому вся плані вони значно виділяються і натомість традиційних моделей.

За допомогою свого простого та мінімалістичного оформлення вони гармонійно вписуються практично у будь-який інтер'єр. Достатньо підібрати модель потрібного розміру, щоб надати приміщенню затишок , зробити його більш комфортним. Остаточний вибір кольору та форми також безпосередньо залежить від переваг покупця.

Відмінності сучасних моделей від традиційних

Сучасні килими, як уже було сказано раніше, не такі яскраві та строкаті. Тому візуально здається, що вони посідають не так багато місця. Полотна лише доповнюють інтер'єр та гармонійно поєднуються з його іншими елементами. Класичні іранські чи турецькі килими часто є головним компонентом приміщення, те, на що відразу звертають увагу. У цьому випадку полотно лише доповнює загальний вигляд.

Багато сучасних моделей виглядають більш “легкими”, не такими об'ємними. Це стало можливим за рахунок того, що виробники використовують для них світлі та теплі відтінки. У класичних моделях нерідко трапляються яскраві кольори. Це також впливає на сприйняття тієї чи іншої моделі.

Перш ніж купити сучасний килим на підлогу, важливо розуміти, як ви хочете, щоб він виглядав, наскільки важливим є поєднання з іншими елементами в приміщенні. Це дозволить звузити вибір та визначитися з відповідними моделями.

Сучасні килими-2

Особливості догляду за килимами

Щоб сучасні килими довго тішили ідеальним станом, важливо регулярно доглядати їх: пилососити, підмітати. Незважаючи на те, що в більшості моделей короткий ворс, пил у них накопичується досить активно.

Якщо на килимі утворилася пляма, для його виведення слід використовувати професійні засоби. Сучасна побутова хімія дозволяє легко усунути навіть найсерйозніші забруднення. Тільки вибирати потрібно якісні , сертифіковані засоби. Тільки такі товари не негативно відбиватимуться на структурі ворсу, його практичності . Зазвичай достатньо застосування, щоб усунути всі видимі сліди забруднень.

Не слід використовувати надто концентровані засоби. Вони можуть вплинути на колір виробу. Крім того, часто через неякісну побутову хімію страждає ворс. Через це килим швидко втрачає свою привабливість.

Де купити найкращі вироби?

Бажаєте прикрасити свій будинок чи офіс сучасним виробом від перевіреного виробника? Якісні килими на підлогу покупці легко знайдуть в інтернет-магазині Rubin Home. Тут є як класичні моделі, так і актуальні новинки, які гармонійно поєднуються з іншими елементами інтер'єру та допоможуть створити в приміщенні комфортну обстановку.

Сучасні килими практичні та довговічні. Якщо виділяти головні переваги їх покупки в інтернет-магазині, то не можна пройти повз:

 • мінімальних цін, що поширюються на весь каталог пропозицій;
 • можливості користуватися доставкою;
 • постійного оновлення асортименту пропозицій, тому знайти сучасний килим у вітальню або для іншого приміщення нескладно.

Щоб детально вивчити характеристики тієї чи іншої моделі, достатньо лише натиснути на неї.

Якісні сучасні килими, куплені в нашому магазині, потішать своєю практичністю, довговічністю. Вони простіші та лаконічніші, за що їх так цінують покупці по всьому світу.